Nasze osiągnięcia - rok szkolny 2018/2019SPORT

W październiku nasz uczeń Kacper Świerblewski wziął udział w internetowym konkursie „Maks matematyczny”, polegającym na rozwiązaniu on-line dwóch zadań matematycznych w czasie 60 minut. Zadania były niebanalne, a Kacper uzyskał 10 miejsce w województwie i tym samy uzyskał wynik dobry.

Gratulujemy!!!


Przejdź do galerii...SPORT

6 listopada w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu kaliskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. W rywalizacji wzięło udział 13 zespołów chłopców. Rywalizowali oni systemem (rosyjskim). W końcowej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli 9 miejsce. Skład drużyny: Mikołaj Nowakowski, Oskar Tokarz, Kacoer Świerblewki.

Podczas odbywających się zawodów zwrócił uwagę innych trenerów nasz uczeń: Mikołaj.

. Gratulujemy!!!


Przejdź do galerii...SPORT

W dniu 30.10.2018 r. w Kobylinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Nasza reprezentacja w kategorii chłopców zajęła 5 miejsce a w kategorii dziewcząt- 4. Skład drużyn: Wojciech Michalik, Michał Marciniak, Eliza Brylewska i Jagoda Sikora.

Gratulujemy!!!


Przejdź do galerii...SPORT

29.X. w Kobylinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu krotoszyńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. W kategorii chłopców wzięły udział 4 drużyny, które rozegrały spotkania systemem "każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Kobylin

II miejsce: Roszki

III miejsce: SP 8 Krotoszyn

IV miejsce: Kuklinów

Skład drużyny: Mikołaj Nowakowski, Kacper Świerblewski, Oskar Tokarz.

Dwie najlepsze drużyny zyskały awans do finału rejonu kaliskiego, który odbędzie się 6 listopada w Raszkowie.

Gratulujemy!


Przejdź do galerii...SPORT

W dniu 15.10.2018 r. w hali sportowej przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Badmintonie w ramach Igrzysk dzieci Szkolnego Związku Sportowego. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły ze szkół podstawowych: SP 8 Krotoszyn, SP Rozdrażew, SP Smolice, SP Roszki. Drużyny rozegrały pojedynki systemem „każdy z każdym”. Nasi zawodnicy pokonując wszystkie ekipy zajęły ostatecznie I miejsce !! i wraz z SP Rozdrażew będą reprezentować nasz powiat na Mistrzostwach Rejonu kaliskiego.

Skład SP Roszki: Mikołaj Nowakowski, Oskar Tokarz, Kacper Świerblewski. Opiekun Waldemar Bielawny.

Gratulujemy!!!


Przejdź do galerii...SPORT

W dniu 02.10.2018 r. w hali sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Krotoszyn w Halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk dzieci Szkolnego Związku Sportowego. W rywalizacji wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasi zawodnicy spotkali się w grupie z SP Lutogniew, SP Benice, SP 3 Krotoszyn I. Po rozegraniu meczów systemem „każdy z każdym” Roszki zakończyły rywalizację na drugim miejscu w grupie. W pojedynku o trzecią lokatę w całym turnieju pokonaliśmy SP 1 Krotoszyn 2:0 i uzyskaliśmy awans do finału powiatowego.

W dniu 11.10.2018 r. w hali sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk dzieci Szkolnego Związku Sportowego. W rywalizacji wzięło udział 9 zespołów podzielonych na trzy grupy. Nasz zespół trafił do grupy z drużynami z SP Rozdrażew (wygrana) i SP Kobylin (przegrana). Zajmując drugie miejsce w grupie uplasowaliśmy się na IV miejscu w ogólnej klasyfikacji zawodów.

Skład SP Roszki: Jakub Tokarz, Dawid Sikora. Mikołaj Nowakowski, Oskar Tokarz, Sebastian Chrobot, Ksawery Gościniak, Kacper Świerblewski, opiekun Waldemar Bielawny.

Gratulujemy!!!


Przejdź do galerii...

Szkolne podróże

Nasze Motto

Ważne jest nauczyć Ucznia - człowieka patrzeć tak, aby widział, słuchać tak, aby słyszał.

Kontakt

Adres: Roszki, ul.Krotoszyńska 10,
  63-714 Kobierno
Telefon: 62 721 14 18
E-mail: sp-roszki@krotoszyn.pl