„Całe życie jest nauką” — to motto Jana Amosa Komeńskiego towarzyszyło dzisiejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania absolwentów. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody z rąk pani dyrektor Agnieszki Gierłowskiej. Doceniono osiągnięcia w wielu dziedzinach: artystycznych, sportowych, czytelniczych, przyrodniczych, 100% frekwencję na zajęciach lekcyjnych, a także za systematyczne oszczędzanie i wytrwałą pracę na zajęciach logopedycznych.
Głos zabrali zaproszeni goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Klasa VII, w imieniu całej społeczności uczniowskiej, skierowała do absolwentów słowa wdzięczności za wspólne lata, przyjaźnie i współpracę, życząc im sukcesów w nowych szkołach.
Pani dyrektor podziękowała również Radzie Rodziców za owocną współpracę oraz rodzicom za wsparcie i organizację wielu ważnych przedsięwzięć w życiu szkoły.
Szczególnym momentem było pożegnanie dwóch naszych koleżanek — pani Katarzyny Szwajkowskiej oraz pani Marii Panek, które zakończyły pracę w naszej szkole. Nie zabrakło wzruszeń i łez.
Uczniowie podziękowali także swoim wychowawcom i nauczycielom za trud, cierpliwość i codzienną pracę włożoną w wychowanie oraz przekazywanie wiedzy. Do podziękowań dołączyli także absolwenci, którzy dziękowali swoim Rodzicom za wsparcie, cierpliwość, motywację do nauki oraz obecność w każdej szkolnej i pozaszkolnej chwili, podkreślając, że bez ich pomocy wiele sukcesów nie byłoby możliwych.
Na zakończenie pani dyrektor ogłosiła, przez wszystkich wyczekiwane, WAKACJE!
![]()
















